KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 12667406

nr 1266 7406

Skulptur

Gips, modell. Höjd: 48 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

800 kr

Såld:

800 kr

måndag 29 juli 2019
kl 18:13:37